avatar wątek założył:
marek
Oct. 29, 2017, 2:59 a.m.
0
odsłon: 541, komentarzy: 10 / 11
ostatni wpis: irinka,
June 14, 2018, 10:47 a.m.

Dziennik projektu "Mieszkanie na Podskarbińskiej w Warszawie"

Podforum poświęcone projektowi "Mieszkanie na Podskarbińskiej w Warszawie" opublikowanemu przez użytkownika marek

Podforum poświęcone projektowi "Mieszkanie na Podskarbińskiej w Warszawie" opublikowanemu przez użytkownika swistak
0
odsłon: 351, wątków: 0, komentarzy: 1 / 1
ostatni wpis: swistak, Nov. 5, 2017, 4:11 p.m.
Komentarze
avatar
marek, 29 October 2017 o 02:59
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków
avatar
marek, 29 October 2017 o 05:29
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków

Sprzedam swoje mieszkanie w Warszawie, na Pradze Południe, przy ul. Podskarbińskiej 7a. Lokal jest na parterze, o powierzchni około 30,97 m2, zrobiony jako mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu w dużym pokoju. Na rysunku powyżej przedstawiam rozkład pomieszczeń - przedpokój z wnęką, ubikacja (zaznaczona kolorem niebieskim), łazienka (zielonym), aneks kuchenny (żółtym), duży pokój, mały pokój (różowym). Między aneksem, a salonem jest barek (bufet). Na podłodze w pokojach leży parkiet; w kuchni, łazience i ubikacji są płytki, tzn. leży terakota, a na ścianach jest glazura. Jak widać na rysunku, w mieszkaniu, z łazienki i WC można korzystać niezależnie. W lokalu jest stare wyposażenie (kuchenka, lodówka etc.), ale przyjmuję, że mieszkanie jest raczej do remontu. Podane na rysunku wymiary mają charakter orientacyjny. Mieszkanie ma piwnicę. Formą własności jest użytkowanie wieczyste. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - tel. 515 271 244.

Blok to tzw. stare budownictwo (jest tuż sprzed wojny, z 1939 r.), wykonany z cegły, ale oczywiście już z wszystkimi mediami (gaz, woda zimna i ciepła, kanalizacja, centralne ogrzewanie). Operatorzy telekomunikacyjni chętnie podłączą Internet, telefon stacjonarny, kablówkę. Przed blokiem jest trawnik, do osiedla przylega piękny skwer - Park Obwodu Praga AK, z nowczesnymi placami zabaw i boiskiem; w zasięgu spacerów duży Park Skaryszewski - idealny do biegania, przejażdżki rowerem czy kajakiem. Doskonała komunikacja - liczne autoobusy i tramwaje, 20 min. do centrum (do ronda de Gaulle), tyle samo czasu do Zoo; w 15 minut można dotrzeć do metra i zarazem na Stadion Narodowy, tyle też potrzeba by dojechać do PKP, na Dworzec Wschodni.

UWAGA: Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
avatar
swistak, 05 November 2017 o 16:15
Ranking: 0 pkt., 3 komentarzy, 0 wątków
Marek, jeśli chcesz to możesz na projekcie pokazać ten parkiet dodając "warstwę podłogową". Nie wiem jak on jest u Ciebie użłożony, więc to co dodałem na przykładowym rysunku, jest układem raczej przypadkowym.
avatar
marek, 07 November 2017 o 11:44
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków
Dzięki za info. Rzut umieściłem orientacyjnie - nie próbuje odzwierciedlić / zamodelować wszystkich szczegółów wnętrza. Zasadniczo to chcę po prostu sprzedać swoje mieszkanie, ale skoro rozpocząłeś temat parkietu - to jest to jasny dąb, ułożony w cegiełkę od drzwi (czyli prostopadle do kierunku na Twoim rysunku) no i klepki są znacznie krótsze niż u Ciebie...
avatar
swistak, 27 April 2018 o 19:29
Ranking: 0 pkt., 3 komentarzy, 0 wątków
I jak? Pozwól, że niedyskretnie zapytam - udało Ci się sprzedać mieszkanko?
Może trzeba jakoś bardziej urozmaicić ten projekt, umeblować? Żeby nie wyglądał jak, za przeproszeniem, pustostan.
Bo sam opis ogłoszenia wydaje się dosyć bogaty w treści i zachęcający, więc raczej nie tu bym upatrywał trudności. Nie to, żebym był jakimś wielkim handlowcem, ale wiesz, jak zachęcisz nabywcę do choćby do pierwszych prób z przesuwaniem mebli, to może się w to wciągnie (w pierwszym kroku) i w rezultacie kupi. Owszem nie jest to apartament, ale chyba właśnie takie lokale cieszą się największym zainteresowaniem, więc tylko trzeba rzecz właściwie, interesująco przedstawić.
avatar
marek, 28 April 2018 o 11:45
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków
Sprzedane :) Dzięki za kibicowanie. Jak to miał powiedzieć właściciel (ekonomicznej) marki CCC: "Cena Czyni Cuda"...
avatar
swistak, 28 April 2018 o 22:20
Ranking: 0 pkt., 3 komentarzy, 0 wątków
Gratulacje !!!
Czyli co - długi weekend na Majorce? czy Teneryfie ?
avatar
marek, 02 May 2018 o 23:24
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków
A w żadnym razie. Tatrzyska nasze kochane. Pogoda wymarzona wprost do nieśpiesznego łazikowania. Przynajmniej po niższych partiach, a wyższe i tak są chyba poza moim zasięgiem - jestem z małymi dziećmi i chociaż wydaje się, że z tego mają frajdę to czasy przejścia każdej trasy muszę mnożyć x2.

Właśnie mi tu chór góroli śpiewa na głosy "kole łokna" i ku swojemu zaskoczeniu nawet nie mam do nich o to pretensji. Jak na moje (fakt, może i "oklapnięte uszko") ciągną czysto i, cóż, muszę przyznać, brzmi to niespodziewanie ciekawie...
avatar
irinka, 10 May 2018 o 11:02
Ranking: 0 pkt., 11 komentarzy, 2 wątków

Przepraszam z dygresję, ale tak mi się skojarzyło:
Skoro należysz do fanów Tatr i, sądząc po aukcji, jesteś ze stolicy, to może spotkałeś się z książką "Krzyżne" Wojciecha Piotra Kwiatka?
W scenerii górskiej można dostrzec to co ucieka nam w mieście i podobno ta książka właśnie takich egzystencjalnych kwestii dotyka. Przyznaję się, że niestety nie znam jej z autopsji, bo można ją dostać chyba tylko na jarmarkach organizowanych przez internetowe Radio WNET, a tam (jeszcze?) nie bywam. Może właśnie z powodu wspomnianej książki zacznę, ale najpierw chciałabym wiedzieć, czy warto. W sieci głucho na jej temat, a sam Kwiatek jako autor książek kojarzy mi się jednak bardziej z kryminałami niż filozofią...
avatar
marek, 12 May 2018 o 17:45
Ranking: 0 pkt., 1 komentarzy, 0 wątków
???
avatar
irinka, 14 June 2018 o 10:47
Ranking: 0 pkt., 11 komentarzy, 2 wątków
Wreszcie mam tą książeczkę :) Przeczytam i ... może skrobnę parę słów