avatar wątek założył:
admin
Nov. 12, 2012, 10:40 a.m.
0
odsłon: 1582, komentarzy: 8 / 8
ostatni wpis: Klakier1,
Dec. 5, 2012, 11:16 a.m.

Vinci na IV Kongresie Wyposażenia Wnętrz

Klasycystyczny Pałac Lubomirskich, czyli siedziba Business Centre Club w Warszawie - to miejsce w którym 8 listopada 2012 zespół Vinci gościł na IV Kongresie Wyposażenia Wnętrz organizowanym przez firmę Promedia.

Kliknij, ab dodać do projektu

Klasycystyczny Pałac Lubomirskich, czyli siedziba Business Centre Club w Warszawie - to miejsce w którym 8 listopada 2012 zespół Vinci gościł na IV Kongresie Wyposażenia Wnętrz organizowanym przez firmę Promedia. Jakby nie patrzeć już sam budynek jest idealnym obiektem dla miłośników piękna i wspaniałych aranżacji.

Kliknij, ab dodać do projektu

Poza możliwością wysłuchania prelegentów, zapoznania się z nowoczesnymi produktami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami skierowanymi do branży wnętrzarskiej na stoiskach i w kuluarach, mieliśmy przyjemność wygłosić 15 minutową prezentację na temat nowej formy promocji internetowej dla zebranych, jaką z całą pewnością może być platforma Vinci.org.pl.

Kliknij, ab dodać do projektu
Kliknij, ab dodać do projektu

Naszą reprezentantką przedstawiającą ideę Vinci została koordynator projektu Olga Żakowicz. W pierwszej kolejności zobrazowała ona funkcjonowanie obecnego klienta należącego do pokolenia 3F. Klienta, który jest już w naturalny sposób uodporniony na tradycyjne sposoby reklamy, dla którego priorytetami przy wyborze produktów i usług są zabawa i zadowolenie (fun), przyjaciele (friends) i informacja zwrotna o danym produkcie/usłudze (feedback). Te zachowania ściśle łączą się z ideą grywalizacji (zwanej gamifikacją oraz gryfkacją) - osoby wychowane na grach komputerowych, czy planszowych posiadają inny mechanizm myślenia niż ich rodzice, czy dziadkowie, dlatego też konieczna jest zmiana dotychczasowych sposobów promocji.

Naprzeciw temu pokoleniu klientów ma wychodzić Vinci, w którym projektowanie staje się nieskomplikowaną zabawą. Mechanizmy społecznościowe platformy sprzyjają tworzeniu więzi między użytkownikami oraz pozwalają na dzielenie się swoimi projektami z przyjaciółmi. Okazuje się że feedback, czyli zbieranie informacji zwrotnej nt. własnych aranżacji jest banalnie proste dzięki możliwości równoczesnej pracy kilku osób nad jednym planem. Jest to narzędzie z całą pewnością innowacyjne i będące pomysłem o wielkich możliwościach.

Kliknij, ab dodać do projektu
Kliknij, ab dodać do projektu

Ruch przy stoisku Vinciego wzmógł się znacznie po prelekcji. Przy okazji wielu konwersacji nasi rozmówcy potwierdzali fakt nieskuteczności tradycyjnych form reklamy i dziękowali za cenną wiedzę przekazaną przez p. Olgę. Vinci ma niezaprzeczalny potencjał bycia odpowiedzią na potrzeby marketingowe branży wnętrzarskiej w czasach, gdy klientami są osoby z pokolenia 3F.

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Anna Dowejko-Kuklińska - specjalista ds. marketingu w Vinci.org.pl. Szczególnie zainteresowana zagadnieniami z zakresu social media. Właścicielka eksperckiego bloga 'Azymut na marketing i małą firmę', aktualnie wdraża projekt 'Kuźnia Social Media'. Prywatnie fotograf, podróżnik, książkofilka i miłośniczka... social media.
Komentarze
avatar
admin, 12 November 2012 o 10:40
Ranking: 49 pkt., 52 komentarzy, 45 wątków
avatar
1986annalisa, 14 November 2012 o 09:10
Ranking: 3 pkt., 18 komentarzy, 5 wątków
Bardzo dziękuję pani Oldze za prezentację. Dała mi dużo do myślenia nad tym nowym klientem którego obecnie mamy i nad sposobem dotarcia do niego. Mam nadzieję, że Vinci na mojej stronie zapewni moim kupującym tez 3 F. Dziękuję.
avatar
derrenage, 22 November 2012 o 13:05
Ranking: 5 pkt., 19 komentarzy, 4 wątków
Czy w związku z Kongresem pojawią się na Vinci jakieś nowe materiały wnętrzarskie? :)
avatar
tobiu, 24 November 2012 o 11:10
Ranking: 2 pkt., 35 komentarzy, 0 wątków
Szukasz materiałów wnętrzarskich?
Ale do lepianki to chyba będzie jakaś słomianka przed wejście, makatka na ścianę albo może ceramika gliniana?
Żeby się dobrze komponowało :)
avatar
derrenage, 26 November 2012 o 18:10
Ranking: 5 pkt., 19 komentarzy, 4 wątków
Złośliwy jesteś, ale faktycznie szukam - jasnych kafli na kominek.
Podobają mi się takie:
Kliknij, ab dodać do projektu, Kliknij, ab dodać do projektu
ale to jest ręczna robota, a ja, że tak to ujmę, nie mam aż takich wymagań.
avatar
tobiu, 27 November 2012 o 23:24
Ranking: 2 pkt., 35 komentarzy, 0 wątków
Złośliwy to może być admin, który nam usunie posty za off top, a ja to jestem jak dobra kawa - w kontrolowany sposób podnoszę ciśnienie :)
Co do kafli to podobają mi się meksykańskie - np. takie:
Kliknij, ab dodać do projektu, albo Kliknij, ab dodać do projektu, czy Kliknij, ab dodać do projektu
plus np. takie narożniczki (z gliny ;) : Kliknij, ab dodać do projektu i Kliknij, ab dodać do projektu

Ale nie wiem, czy nadają się na kominek?
avatar
derrenage, 04 December 2012 o 12:26
Ranking: 5 pkt., 19 komentarzy, 4 wątków
To że z gliny to ok i wzór mi się podoba, ale szukam czegoś masywniejszego - nie mniej dzięki. Oryginalny pomysł z importem z Meksyku, same płytki są faktycznie dosyć tanie, ale nie sprawdziłem jak bardzo transport by wydrenował kieszeń (waga!).
avatar
admin, 30 November 2012 o 10:22
Ranking: 49 pkt., 52 komentarzy, 45 wątków
Póki co mieliśmy trochę zapytań, ale o materiały które muszą poczekać na wprowadzenie niektórych funkcjonalności.Trzymajciie kciuki, bo walczymy!

A jakich mebli najbardziej Wam potrzeba? Poza tym, że każdy by się przydał ;] Jakieś priorytety?
avatar
Klakier1, 05 December 2012 o 11:16
Ranking: 0 pkt., 6 komentarzy, 0 wątków
Ja myślę że meble do biura, czy gabinetu domowego. No i generalnie krzesła i łóżka...