avatar wątek założył:
admin
Nov. 16, 2012, 2:22 p.m.
0
odsłon: 1218, komentarzy: 0 / 0

Vinci na stronach Murator Expo

Co Vinci ma wspólnego z organizowanymi w najbliższy weekend targami mieszkaniowymi?

Wybieracie się w najbliższy weekend na targi mieszkaniowe prowadzone przez Murator Expo? Warto wiedzieć, że Organizator tego wydarzenia wierzy w potencjał Vinciego! Otóż na stronie dotyczącej targów znajduje się zakładka poświęcona odpowiedzi na najnowsze trendy, czyli społecznościowemu projektowaniu w Vincim.

Po co istnieje Vinci, jak z niego skorzystać oraz dlaczego jest on świetnym narzędziem dla deweloperów przeczytacie tutaj.

Vinci ma służyć zarówno kupującym mieszkania/domy jak i osobom je sprzedającym, czyli deweloperom. Każdy wie, że zgodnie z powszechną maksymą w dzisiejszym świecie czas to pieniądz. Nikt nie lubi go marnować. Jaką oszczędnością czasu jest dla kupującego mieszkanie możliwość jego zaaranżowania jeszcze przed wydaniem pieniędzy? Jaką zaletą w oczach tego klienta jest udostępnienie przez dewelopera takiej możliwości?

Naprzeciw temu wychodzi Vinci w którym aranżowanie staje się łatwe i przyjemne. Korzystanie z platformy nie wymaga specjalistycznych umiejętności, czy programów. Ponadto projektowanie w Vincim odpowiada najgłębszym potrzebom współczesnego klienta wychowanego w dobie gier i zabawy, klienta z tzw. pokolenia 3F (o którym warto przeczytać tutaj).

Zapraszamy do korzystania i współpracy!

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Kliknij, ab dodać do projektu

Anna Dowejko-Kuklińska - specjalista ds. marketingu w Vinci.org.pl. Szczególnie zainteresowana zagadnieniami z zakresu social media. Właścicielka eksperckiego bloga 'Azymut na marketing i małą firmę', aktualnie wdraża projekt 'Kuźnia Social Media'. Prywatnie fotograf, podróżnik, książkofilka i miłośniczka... social media.
Komentarze
avatar
admin, 16 November 2012 o 14:22
Ranking: 49 pkt., 52 komentarzy, 45 wątków